הלוואה לכל מטרה


בעבר כשאנחנו שמענו את הביטוי הלוואות, התייחסנו אליו במשנה זהירות, ידענו שלא לכל דבר ולא בכל יום אנחנו צריכים לקחת הלוואה, ידענו שאם אנחנו מחליטים לקחת הלוואה יש לכך סיבה מיוחדת, אנחנו לא חשבנו שצריך לקחת הלוואה לכל דבר שאנחנו רוצים לקנות או לעשות. 

היום, אנחנו שומעים יותר ויותר את המונח, הלוואה לכל מטרה, ומכאן אנחנו יכולים להבין, שאנחנו יכולים לבקש ולקבל הלוואות, כל יום, לכל דבר. אם אנחנו רוצים לנסוע לחו"ל, אם אנחנו רוצים ללמוד, לערוך אירוע, אם אנחנו צריכים אז אנחנו יכולים לקחת הלוואה לכיסוי חובות, לכל דבר אנחנו יכולים לקחת הלוואה. זה מה שעומד בבסיס המונח, הלוואה לכל מטרה. 

על מנת להבין את המשמעות של הביטוי ולמה הוא כל כך משמעותי בחיינו, הרי צריך להסתכל על שני מסלולים, מקבילים אומנם, אך קשורים זה לזה במובנים רבים. 

ראשית, היום הרבה יותר משתלם לקחת הלוואות מאשר להשתמש בכסף נזיל. מאחר והריביות במשק נמוכות, ואנחנו לא יכולים להבטיח בהכרח את עתידנו הכלכלי (כלומר לא משתלם לחסוך), אז עדיף לנו לקחת הלוואה לכל מטרה, ולא להיכנס בהכרח למינוס בבנק. במילים אחרות, עדיף לנו להיות חייבים לגורם שמלווה לנו מאשר להיות חייבים לבנק אצלו יש לנו מינוס. 

שנית, יוקר המחיה עלה עם השנים ויחד עם זאת, רמת הצריכה עלתה. אנחנו צורכים הרבה יותר, אנחנו חיים הרבה מעבר ליכולת הכלכלית שלנו, בין אם זה בגלל שאנחנו צריכים ובין אם זה בגלל שקיימת שחיקה במשכורת שלנו ואנחנו לא יכולים לעמוד בתשלומים השונים. במילים אחרות, בעבר, לא רק שהתייחסנו לכסף ביותר כבוד וחשש, אלא גם יכולנו לקנות יותר בזול ולא היה לנו כל כך הרבה מה לקנות, ביחס להיום, שהמחירים גבוהים יותר. 

לכן אנחנו יכולים לראות אופציות של הלוואה לכל מטרה. הרי פעם לא היינו לוקחים הלוואות לצורך נסיעות לחו"ל, פעם המונח הלוואות לא היה מתייחס למכשירי חשמל, הלוואות לשכירים היו ניתנות רק במקרה של רכישת בית או רכב ולא לכל מקרה שהוא. 

נקודה נוספת ואחרונה שאנחנו צריכים לזכור, הלוואה לכל מטרה היא כלי פשוט ונוח לגלגל את התשלומים הלאה אך גם להשקיע במוצרים שיכולים להכניס לנו כסף, לכן זה לא בהכרח דבר שלילי, כל עוד עושים את זה נכון ובחוכמה. 
 
הלוואות

אם אתם מחפשים הלוואה לכל מטרה, בין אם זו הלוואה לכיסוי חובות או לכל עניין אחר, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את ההלוואות שלנו. מרום מינוף עומדים כאן לשירותים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. פנו אלינו בטלפון או במייל, ותקבלו מענה מלא בכל עת. 
 
מרום מינוף - הלוואות אקספרס
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-611
 
דוא"ל
Financ.isr@gmail.com‬‏

כתובת
יחזקאל קויפמו 6, תל אביב - יפו
טלפון אחד ויש לכם הלוואה
או חייגו 072-33-80-611 ומלאו פרטיכם