הלוואה לסגירת המינוס


אחת הדילמות הכלכליות שכל משק בית מתמודד איתה היא, האם לחיות עם המינוס ולשלם את העמלות השונות עליו או לקחת הלוואה לסגירת המינוס? לא מעט ישראלים בוחרים היום לקחת הלוואה למינוס מתוך מחשבה שזה הצעד הנכון מבחינתם מבחינה כלכלית, במאמר זה אנחנו נבחן בקצרה, האם זה צעד נכון.

הלוואה לסגירת המינוס מתבססת על המחשבה שמינוס בבנק הוא דבר יותר בעייתי מאשר נטילת הלוואה. יש לכך כמה סיבות, ראשית, מינוס בבנק נובע לעיתים ממצב חד פעמי שאילץ אותנו להוציא סכום כסף גבוה או מצב בו לא עבדנו תקופה ועל כן לא נכנס כסף לחשבון, אם רק ניקח הלוואה למינוס, אנחנו נוכל לאזן את עצמנו ולהתחיל מחדש במצב טוב יותר. 

שנית, ישנה טענה, מאחר והריביות הן מאוד נמוכות על נטילת הלוואות, עדיף לשלם אותן מאשר לשלם את הריביות על המינוס ובוודאי עדיף מאשר לחיות ממינוס למינוס. 

נקודה שלישית, קיימת הנחה כלכלית סבירה אשר לקוחה מתוך מחשבה רציונאלית, שאם אנחנו נאזן את עצמנו למצב של אפס בחשבון או למצב של זכות, אנחנו נלמד ובפעם הבאה לא נגיע למינוס. בעוד שאם אנחנו חיים על מינוס, הרי שבתוך תוכנו אנחנו לא נאמין שנוכל לצמצם או לצאת ממנו ולכן אנחנו נמשיך לחיות איתו ואף להגדיל אותו. 

כיום, אנחנו יכולים למצוא גורמים רבים שישמחו להעניק לנו הלוואה לסגירת מינוס (או לצורך העניין הלוואה לסגירת חובות). מדובר בגופים חוץ בנקאיים שמעניקים הלוואות בתנאים נוחים ואנחנו יכולים להשתמש בהם לצורך כיסוי המינוס ואיזון החשבון. 

מה שאנחנו צריכים לבדוק לפני שאנחנו מחליטים לקחת הלוואה, זה שאכן יש לנו את היכולת להחזיר אותה, וכן כמובן שאנחנו יכולים לשמור על חשבון הבנק על מנת שלא נגיע שוב למינוס. מן הסתם, זה אומר, שינוי בהתנהגות הכלכלית שלנו, חשיבה הרבה יותר מושכלת של הוצאה, וכן אנחנו נצטרך לצמצם את ההוצאות שלנו. דבר נוסף, אנחנו נצטרך לבחון היטב כמה כסף נכנס וכמה אנחנו מוצאים אחרי שאנחנו מחזירים את ההלוואה. 

לסיכום, הלוואה לסגירת מינוס היא דבר נכון וחכם שיכול לאפשר לנו להתנהל מבחינה כלכלית בצורה הגיונית, לשם כך, אנחנו צריכים להתנהל בצורה נכונה מהרגע בו אנחנו מחליטים לקחת את הלוואה והלאה. אחרת אנחנו נצטרך לחזור שוב ושוב על אותו תהליך ולא נרוויח ממנו שום דבר. 
 
הלוואות

אם אתם מעוניינים בהלוואות, הלוואה לסגירת מינוס או הלוואה לסגירת חובות אחרים, זה הזמן לפנות אלינו, מרום מינוף, אנחנו כאן בשבילכם. אצלנו תוכלו למצוא הלוואות מסוגים שונים, בתנאים אטרקטיביים. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך המייל שלנו, תוך זמן קצר תוכלו לקבל הצעה עבור קבלת הלוואה כזו או אחרת. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 
 
מרום מינוף - הלוואות אקספרס
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-611
 
דוא"ל
Financ.isr@gmail.com‬‏

כתובת
יחזקאל קויפמו 6, תל אביב - יפו
טלפון אחד ויש לכם הלוואה
או חייגו 072-33-80-611 ומלאו פרטיכם