הלוואה לעובדי המדינה


מי שמכיר את שוק ההלוואות בישראל יודע שקיימים שורה של מסלולים להלוואות, בין אם מדובר במסלולים על פי ריביות, מסלולים על פי מטרות, מסלולים על פי תוכניות וכן מסלולים על פי מקצוע או יותר נכון מעמד מקצועי. במילים אחרות, אנחנו יכולים למצוא הלוואות לשכירים, הלוואות לעצמאים וכן הלוואות לעובדי מדינה. 

למתבונן מהצד זה נשמע לא סביר, מדוע שיהיה מסלול מיוחד של הלוואה לעובדי מדינה ומסלול אחר לשכירים או עצמאים. אך כמו במקרים רבים, זה קשור להיבטים כגון, מי בדיוק עומד באותן קבוצות, מי תומך בהן ומה מעמדם המקצועי. עם כל הכבוד, קיים הבדל בין עצמאי שזקוק להלוואה לבין עובד מדינה שזקוק להלוואה, ומיד נסביר מה ההבדל. 

לפני כן חשוב לציין, שגם בקרב עובדי מדינה, למשל, אפשר למצוא מסלולים מיוחדים, למשל, מסלול הלוואות לעובדי הוראה, קרי מורים ביסודי ובתיכון. גם כאן הסיבה קשורה למעמדם המקצועי ולכוח שיש להם בתור קבוצה מקצועית. 

הסיבה שיש הלוואה לעובדי מדינה, בנפרד מהלוואה לשכירים, אף על פי ששני המקרים הם של עובדים שכירים לכאורה, היא, שבמקרה של עובדי מדינה, הרי שיש להם גם קביעות (ברוב המקרים), מה שמבטיח הכנסה קבועה לאורך שנים, וכן יש להם וועד עובדים שדואג לעבוד מול גופים שונים ולהבטיח אפשרות שהעובדים אותם הוועד מייצג, יוכל ליהנות מהלוואות בתנאים נוחים.

שכירים שיש להם וועד עובדים, יכול אף הוא ליהנות מכך, בהנחה והוועד דואג לו, או במקרים אחרים, אם מקום העבודה יצר התקשרות כזו עם גוף מסוים, אז יכולים העובדים ליהנות מאפשרות לקבל הלוואה בתנאים נוחים. 

הלוואות לעובדי הוראה למשל, הן כאלה שמתקבלות לאור השתייכותם של המורים לוועדים וארגוני מורים, שנחשבים מאוד חזקים במשק. כמו כן, מאחר ולמורים של משרד החינוך יש קביעות, אז הגוף אשר מעניק את הלוואה, יש את הביטחונות שהמורה מקבל משכורת קבועה ולכן אין חשש שהוא לא יוכל להחזיר את הלוואה. כמובן שתמיד יכולות להיות טעויות או מקרים חריגים בהם זה לא יקרה, אך ההנחה הרווחת שזה המצב. 

הלוואות לעובדי מדינה כמו הלוואות לשכירים או לעובדי הוראה, נועדו לצרכים שונים, בין אם רכישת דירה או רכב, לימודים, נסיעות ועוד. כל הלוואה היא בגובה שונה כמובן, על פי ריביות מסוימות ובתנאים שונים שקובע המקום, בהתאם למדיניות שלו מחד, וסוג הגורם הלווה מאידך. כמובן שאפשר למצוא מסלולים מגוונים של הלוואה לבחירה. 
 
הלוואות

אצלנו במרום מינוף תוכלו ליהנות ממסלולי הלוואות שונים, החל מהלוואות לעובדי מדינה וכלה בהלוואה לשכירים, ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעה אטרקטיבית. פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם הצעה נוחה עבורכם. אנחנו כאן לרשותכם כל הזמן. 
 
מרום מינוף - הלוואות אקספרס
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-611
 
דוא"ל
Financ.isr@gmail.com‬‏

כתובת
יחזקאל קויפמו 6, תל אביב - יפו
טלפון אחד ויש לכם הלוואה
או חייגו 072-33-80-611 ומלאו פרטיכם