הלוואות גדולות


היכן נכון יותר לקחת הלוואות גדולות, בבנקים או בגופים חוץ בנקאיים? זו שאלה שלא מעט כלכלנים דנים בה בשנים האחרונות, בין היתר בגלל גידול במספר הלוואות חוץ בנקאיות אשר מוצעות על ידי גופים שונים. 

צריך לומר, לא כל אחד יכול לקבל הלוואות גדולות בבנקים, למעשה, הלוואות לכל אחד הרבה יותר אפשרי למצוא במסגרת הלוואות חוץ בנקאי ופחות במסגרת הלוואות בנקאיות ולו מהסיבה הפשוטה, הבנקים נוקטים גישה הרבה יותר שמרנית, בין אם מתוך מדיניות שלהם ובין אם בעקבות הוראה מגבוה.

הרי הבנקים אמורים לשרת את כלל הציבור ותמיד קיים חשש שאם הן יתנו הלוואות לכל אחד ועוד הלוואות גדולות, הרי שהם יתרסקו. בדיוק כמו שקרה במשבר הסאב פריים בארצות הברית בסוף העשור הקודם. אז הבנקים נטלו הלוואות לאנשים שלא היה שום סיכוי שיוכלו להחזיר אותן, ואכן זה מה שקרה. 

כשאנחנו מדברים על הלוואות גדולות אנחנו מדברים על הלוואות בסכומים של עשרות אלפי שקלים ומעלה. הלוואות שמיועדות ללימודים, אירועים, רכישת רכב, רכישת נכסים ועוד. יש מצבים בהם ההלוואה פרושה לאורך שנים, כמו למשל הלוואות ללימודים הרי שלא פעם הן נפרשות על פני מספר שנים, כמספר שנות הלימודים, אך יש הלוואות גדולות שמתבססות על פעם אחת, כלומר, זו הלוואה שניתנת פעם אחת וההחזר שלה יכולה להתפרס על פני 3-4 שנים. 

הבעיה מתחילה, כשמקבל ההלוואה, הלווה, לא יכול לעמוד בה יותר. בין אם זה בגלל שאין לו הכנסות או יש גידול חד בהוצאות שלו. במקרים כאלה, מי שנתן לו את הלוואה נמצא בבעיה. 

כשאנחנו מסתכלים על מגנון מתן הלוואות חוץ בנקאיות אל מול מנגנון של הלוואות בנקאיות, ברור שהלוואות חוץ בנקאי פועל תחת מנגנון אחר, הוא הרבה פחות שמרן, הרבה יותר נועז, בין היתר כי הוא כן מוכן להכיל הלוואות לכל אחד.

ההסבר הוא, שמסתכלים על כל לקוח בנפרד, מסתכלים על שאלת הרווח בסופו של דבר וכן מעמידים מנגנונים שמבטיחים החזר הלוואה או החזר שווה להלוואה.

הבנק לא ינהג בגישה זו מסיבות שונות, אף על פי, צריך לומר, שהבנק מעודד לא פעם נטילת הלוואות כי הוא מרוויח מהריביות. לכן לא פעם אנחנו נקבל הצעה לקחת הלוואה לסגירת המינוס או לתשלום עבור דבר מסוים דרך הלוואה ולא דרך חשבון עובר ושב, מתוך הנחה שאם נעשה זאת, הרי שהבנק יוכל ליהנות מהעובדה שאנחנו נצטרך להחזיר לו את ההלוואה עם ריביות שונות. 
 
הלוואות

אם אתם מעוניינים בהלוואות גדולות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, מרום מינוף, גוף חוץ בנקאי שמציע לכם לקבל הלוואות בסדרי גודל שונים, הלוואות לכל אחד. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעה אטרקטיבית. אנחנו כאן בשבילכם בכל עת ובכל שעה. 
 
מרום מינוף - הלוואות אקספרס
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-611
 
דוא"ל
Financ.isr@gmail.com‬‏

כתובת
יחזקאל קויפמו 6, תל אביב - יפו
טלפון אחד ויש לכם הלוואה
או חייגו 072-33-80-611 ומלאו פרטיכם