השוואת הלוואות אקספרס ורגילות

הלוואות

אם כן, לפי כל האמור לעיל העצה הטובה ביותר היא כמובן לקחת הלוואה מהירה ורגילה. 

בין אם זה לשכירים ובין אם זה לעסקים או עצמאים. כי סתם ההיגיון מורה שהחיפזון מן ישו והדבר מקשה גם על הסיכוי לקבל את ההלוואה. 

​וגם לא נראה טוב ברישומים לכן אנחנו מציעים לקחת הלוואות אקספרס רק שבאמת אין הרבה ברירות אבל כל עוד אפשר לדחוק ולחכות להלוואה רגילה כדאי לחכות ולהרוויח.

 

אתה כבר בטוח שאתה רוצה הלוואות אקספרס, כי המזומנים דחופים לך כרגע אבל ייתכן שלאחר שתקרא את המאמר הזה תעדיף יותר הלוואות רגילות אפילו שאתה צריך את הכסף במהרה.

כי אע"פ ששמותיהם מורים תוכנם, כלומר שקבלת הלוואות אקספרס נעשית באקספרס והלוואות רגילות צריכות זמן קצת ארוך יותר, באמת הרבה פעמים אפשר לקבל הלוואות רגילות בזמן קצר מאוד ונראה שלא פעם ולא פעמיים היה משתלם לבעלי עניין לקחת דווקא הלוואות רגילות הן מבחינת זמן, הן מבחינת ריבית ותנאי הלוואה והן מבחינת הסיכויים לקבל את ההלוואה.

זמן: הלוואות אקספרס מקבלים בו ביום ואפשר לקבל אישור על ההלוואה אפילו בתוך שעה כפי שמפרסמים היום באינטרנט. אבל הלוואה מהירה רגילה גם כן לא צריכה הרבה זמן כדי להיכנס לחשבון ואישור ההלוואה גם אם לא נעשה ברגע, בד"כ נעשה בו ביום מלבד מקרים חריגים או בקשות חריגות שאז צריך לחכות מספר ימים כדי לקבל את ההלוואה.

ריבית: הריבית שתתלווה להלוואות אקספרס היא ריבית גבוהה יותר מהרגיל שזה בעצם המחיר שאנחנו משלמים על השירות הזריז אבל הלוואות רגילות אין להם תוספות בריבית וכל זה מבלי לציין שיש לפעמים עמלות שיכולות להגיע ל-100 ₪ כדי לקבל הלוואות אקספרס.

סיכויי קבלה: עצם כך שאתה מבקש הלוואת אקספרס אתה חשוד כי באמת זה סימן מובהק והוכחה שאתה צריך כסף ולכן קצת יותר מדקדקים איתך בקריטריונים של קבלת ההלוואה מה שאין כן בהלוואה סטנדרטית שהבנק או החברה החוץ בנקאית תמיד שמחה לתת ואפילו אם יש בעיה קלה בקריטריונים הרבה פעמים מעבירים את זה בהלוואות סטנדרטיות ובמיוחד חוששים לתת הלוואות אקספרס לעסקים יותר מאשר הלוואות פרטיות.
 
מרום מינוף - הלוואות אקספרס
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-611
 
דוא"ל
Financ.isr@gmail.com‬‏

כתובת
יחזקאל קויפמו 6, תל אביב - יפו
טלפון אחד ויש לכם הלוואה
או חייגו 072-33-80-611 ומלאו פרטיכם